خرید کنترل سطح خازنی AECO

شما می توانید برای خرید هر کدام از کنترل سطح خازنی AECO زیر با متخصصین ما در مزینان صنعت تماس گرفته و با استعلام قیمت آن ها، اقدام به خرید کنید.

کنترل سطح خازنی مدلCLC000040

کنترل سطح خازنی مدلCLC000039

کنترل سطح خازنی مدلCLC000038

کنترل سطح خازنی مدلCLC000037

کنترل سطح خازنی مدلCLC000014

کنترل سطح خازنی مدلCLC000013

کنترل سطح خازنی مدلCLC000012

کنترل سطح خازنی مدلCLC000011

کنترل سطح خازنی مدلCLC000010

کنترل سطح خازنی مدلCLC000009

کنترل سطح خازنی مدلCLC000008

کنترل سطح خازنی مدلCLC000007

کنترل سطح خازنی مدلCLC000006

کنترل سطح خازنی مدلCLC000005

کنترل سطح خازنی مدلCLC000004

کنترل سطح خازنی مدلCLC000003

کنترل سطح خازنی مدلCLC000002

کنترل سطح خازنی مدلCLC000001

سنسور خازنی مدلC30000005

کنترل سطح خازنی AECO

کنترل سطح خازنی AECO در واقعی نوعی سنسور هستند که قابلیت تشخیص دادن مواد پودری و مایعاتی که در داخل مخزن ها های فلزی بزرگ وجود دارد را دارند و به همین منظور مورد استفاده قرار  میگیرد.

نحوه عملکرد و کارایی این سنسور ها بدین صورت می باشد که ظرفیت خازنی که در بین پروچ و سنسور ها و بدنه های فلزی مخزن وجود دارد را کار می کند و تغییرات مواد را اندازه گیری می کند. این محصولات AECO بیشتر برای کنترل کردن حجم وسیعی از جامدات مورد استفاده قرار می گیرد و رسانا نبودن موادی که می خواهد به وسیله این کنترل ها اندازه گیری شدود بسیار مهم می باشد.

کنترل سطح خازنی

کنترل سطح خازنی به کنترلی گفته می شود که برای اندازه گیری مواد جامد که حجم وسیعی نیز دارند مورد استفاده قرار می گیرند. از این کنترل ها برای اندازه گیری حجم مایعات نیز استفاده میشود  و نکته مهم چه در اندازه گیری مواد جامد و چه در اندازه گیری مواد مایع این می باشد که مواد به هیچ عنوان نباید رسانا باشد. 

از مهم ترین کارای که این کنترل ها دارد این است که در سیلوهای انبار غذا که حجم وسیعی از مواد غذایی نگهداری می شود که شامل : غلات و حبوبات می باشد از این نوع کنترل ها استفاده می شود که این از کار هایی این نوع از کنترل ها می باشد که به صورت عام است اما تنها این کنترل ها در چنین مواردی مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه برای در حمل و نقل ها و دوزبندی کردن محصولات و مدیریت نمودن مواد پلاستیکی کاربرد دارد.

برند AECO

AECO یکی از برند هایی میباشد که در زمینه کنترل سطح خازنی فعالیت می کند و یکی از باکیفیت ترین کنترل های موجود در بازار مربوط به تولیدات این کارخانه می باشد. این کنترل های سطح خازنی برای اندازه گیری کردن حجم مایعات و جامداتی که رسانا نباشد مورد استفاده قرار می گیرد و برای کسانی که شغل آنها انابر داری به وی/زه انبار کردن غلات و حبوبات می باشد یک گزینه بسیار مناسب است تا با استفاده از ان ها بتواند حجم مواد غذایی ذخیره شده در انبار ها را اندازه گیری کند.

انواع کنترل سطح خازنی AECO

 سنسور های خازنی کنترل سطح انواع مختلفی دارند و در انواع کنترل سطح خازنی AECO سنسور های سه بعدی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد که حساسیت آنها نسبت به مواد بسیار بالا می باشد. سنسور های خازنی سه بعدی در دسته سنسور های انفجاری می باشند که در داخل ان ها ابزار هایی تعبیه شده که قادر است حداکثر دما را به صورت نرمال بر اساس چیزی که بر روی سنسور ها درج شده است  و حد مجاز می باشد را تغییر دهد. به طور کلی سنسور های خازنی از هر نوعی که باشند مهمترین عملکرد آن ها اندازه گیری حجم مایعات و جامداتی می باشد که رسانا نیستند.

مشخصات کنترل سطح خازنی AECO

از اصلی ترین مشخصات کنترل سطح خازنی AECO این است که برای اندازه گیری کردن مواد جامد و مایع مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از سنسور ها در برند های مختلف طراحی و تولید میشوند و هر کدام از برند ها ویژگی های تعریف شده ای برای این نوع از سنسور ها در نظر میگیرند و که از مشخصات اصلی آن ها به شمار می رود که این مشخصات اصلی دقیقا با نوه عملکرد و کارایی که دارند ارتباط مستقیم دارد و بسیار مهم می باشد. به طور مثال این مدل از کنترل های سطح خازنی بیشتر برای افرادی مناسب است که در کار سیلو داری یا همان انبار داری مواد غذایی  مانند غلات و حبوبات می باشند.

کاربرد کنترل سطح خازنی AECO

از اصلی ترین و مهم ترین کاربرد هایی که به عنوان کاربرد کنترل سطح خازنی AECO می توانیم به ان اشاره کنیم کاربرد آن در اندازه گیری جامدات به صورت وسیع می باشد که در این زمینه می توان به سیلو های ذخیره سازی غلات اشاره کرد که با استفاده از این کنترل ها می توان حجم مواد غذایی ذخیره شده در سیلو ها به طور دقیق اندازه گرفت. این کنترل ها در حمل و نقل نیز کاربرد دارد از دیگر مواردی که می توان به عنوان کاربرد این کنترل ها مد نظر داشت کاربرد آنها در مدیریت موادی می باش که از جنس پلاستیک هستند.

کنترل سطح خازنی AECO

قیمت کنترل سطح خازنی AECO

قیمت این محصول بستگی به مدل آن دارد و برای اینکه بتوانید قبل از خرید از قیمت آن به طور کامل اطلاع پیدا کنید بهتر است اول مدل انتخاب خود را مشخص کنید.و در نظر داشته باشید که در مدل های مختلف با برندهای مختلف  قیمت ها  متفاوت می باشد. در هر صورتی این کنترل ها از قیمت بسیار بالایی برخوردار نیستند و زیاد  تفاوت قیمت دارند. تفاوت قیمت ها بیشتر در موادی است که در ساخت آنها به کار میرود.

نحوه خرید کنترل سطح خازنی AECO

برای خرید کنترل سطح خازنی AECO می توانید به ابزار فروش ها و نمایندگی هایی که مسئول فروش ان ها هستند مراجعه کنید و قبل از هرگونه خریدی ابتدا مشخص کنید که به چه نوعی از این کنترل ها نیاز دارید و برای چه کاری می خواهید از آنها استفاده کنید. و مشخص کردن برند انتخابی در خرید بسیار مهم می باشد. خرید این نوع از کنترل ها بیشتر برای مشاغلی مناسب است که در کار ذخیره کردن غلات مانند حبوبات و یا گندم و یا چو می باشند.

سخن پایانی

 اندازه گیری کردن حجم وسیعی از مایعات و یا جامدات بسیار سخت می باشد و در بسیاری از مواقع اندازه گیری کردن دقیق آنها از ملزومات در بسیاری از شغل ها مانند سیلو داری می باشد. بهترین روش برای اندازه گیری در چنین مواردی استفاده کنترل سطح خازنی می باشد که قادر است به طور دقیق این مواد و حجم آن ها را در میزان وسیع اندازه گیری کند. این کنترل ها انواع مختلفی دارند که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند.