خرید سنسور های نامور AECO

شما می توانید برای خرید هر کدام از سنسور های نامور AECO (سنسور های ضد انفجارAECO) زیر با متخصصین ما در مزینان صنعت تماس گرفته و با استعلام قیمت آن ها، اقدام به خرید کنید.

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000090

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000110

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000109

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000106

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000105

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000102

سنسور نامور ضد انفجار مدلSIA000101

سنسور نامور ضد انفجار مدلSIA000096

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000095

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000089

سنسور نامور ضد انفجار مدلSIA000086

سنسور نامور ضد انفجار مدلSIA000082

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000081

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000078

سنسور نامور ضد انفجار مدل: SIA000077

ضد انفجارمدل SIA000085

ضد انفجار مدلSIV000024

ضد انفجار مدلSIV000023

سنسور های نامور AECO

توجه داشته باشید که در حال حاضر سنسور های القایی یکی از سنسورهای دو سیمه ای می باشد که بیشتر آن ها از طریق تقویت کننده ای به نام سوئیچینگ عملکرد خود را نشان می دهند. بر اساس این که این گونه از سنسور ها جریان نقاط کاری اندکی دارند.

 بنابراین یکی از گزینه‌ های خوب به منظور به کارگیری در اماکن می باشد که ممکن است اشتعال و یا انفجار در آنجا رخ دهد. سنسور ها دارای انواع گوناگونی هستند که از جمله آن می توان به سنسور های نامور AECO اشاره نمود. موضوع اصلی ما در این مطلب این نوع سنسور می باشد.

سنسور های نامور

 به طور کلی سنسور نامور نوع ویژه‌ای از سنسور های القایی AECO به شمار می‌روند و در حقیقت به سنسوری گفته می‌شود که به منظور شناسایی و یا اندازه گیری میزان اشیا فلزی از القای الکترومغناطیسی اصل کمک می گیرد البته این محصولات AECO از سنسور در شماره سنسورهای بدون تماس قرار دارد که اساس و پایه آنها مدارهای مغناطیسی می باشد.

سنسور های ضد انفجار AECO

 دقت داشته باشید که جریان در سنسور های نامور AECO با استفاده از میادین مغناطیسی به وجود می ‌آید و زمانی که این میدان مغناطیسی دچار تغییراتی شود لذا جریان مذکور نیز دچار تغییر و تحولات خواهد شد. بنابراین از این قابلیت می توانید به منظور شناسایی ابزار های فلزی که همواره با میدان مغناطیسی تعامل دارند استفاده نمایید.

 بهتر است بدانید این ابزار فقط در برابر فلزات واکنش نشان می دهند و قادر هستند به مدار های کنترل الکتریکی، شیر برقی، رله ها و انواع سیستم اندازه گیری به شکل مستقیم فرمان بفرستند. برخی از مواد غیر فلزی همچون مایعات و خاک با میدان مغناطیسی در تداخل نیستند؛ از این رو یک سنسور نامور توانایی کار نمودن در وضعیت آلوده یا مرطوب را دارا است.

انواع سنسور های نامور AECO

در نظر داشته باشید که سنسور القایی با توجه به خصوصیات منحصر به فردی همچون ولتاژ تغذیه کاربرد و شرایط فضای تاری نوع خروجی و تعداد سیم به بخش های گوناگونی تقسیم بندی می شوند بنابراین می توان گفت انواع سنسور های نامور AECO شامل موارد زیر است:

  • سنسور القایی نامور
  • سنسور القایی برای اماکن با حرارت زیاد
  • سنسور القایی آنالوگ
  • سنسور القایی سرعت
  • سنسور القایی برای اماکنی با فشار زیاد

مزایای سنسور های نامور AECO

از جمله مزایای سنسور های نامور AECO می ‌توان به به کارگیری آن در بسیاری از مواردی مانند کارواش اتوماتیک، ردیاب فلزی، شناسایی باز یا بسته بودن درب آسانسور، کنترل نمودن حجم ترافیک جاده ها اشاره نمود. همانگونه که قبلا نیز گفتیم در بخش صنایع معمولاً از سنسور القایی کمک می گیرند.

 بتوانند به شناسایی قطعات شکسته فلزی، شمارش میزان قطعات درون یک سیستم، آشکار نمودن حرکات مکانیکی، میزان ضخامت قطعات فلزی، مشخص کردن هر گونه تغییرات درون دندانه های چرخ دنده فلزی، اندازه گیری میزان فاصله از هر یک قطعات فلزی، کنترل نمودن سرعت و غیره بپردازند.

کاربرد سنسور های نامور AECO

بطور کلی کاربرد سنسور های ضد انفجار AECO بسیار گسترده است و همواره در زندگی روزمره افراد این نوع سنسور کارایی خود را نشان می دهد. در واقع می توان از سنسور های القایی در صنایع گوناگون نیز استفاده نمود تا جایی که به کارگیری آن ها باعث راحتی کار خواهد شد. به عنوان مثال می توان گفت برای کنترل نمودن ترافیک جاده ها، چرخ دنده ها، ردیاب های فلزی، آسانسور، توربین ها، کارواش ها، چراغ راهنمایی، لوکوموتیو ها، پمپ ها از این نوع سنسور استفاده می شود. 

همچنین در برخی از صنایع همانند کارخانجات گچ و سیمان، صنایع دارویی و صنایع اتومبیل سازی معمولاً از سنسور القایی استفاده می کنند. به خاطر داشته باشید کارخانجات کابل سازی، ماشین های بسته بندی، فرآیند نقل و انتقالات، تراش، روبوتیک و تزریقی نیز برای انجام پروژه‌ های خود معمولاً از این نوع سنسور کمک می‌ گیرند.

قیمت سنسور های نامور AECO

یکی از مباحث بسیار مهم، قیمت سنسور های نامور AECO می باشد چرا که هر یک از انواع سنسور با توجه به کاربرد و عملکردی که دارد در واقع قیمت آن نیز متفاوت است اگرچه مواردی همچون میزان کیفیت قطعات جنس آنها و غیره در قیمت نهایی سنسورها تاثیر گذار است اما باز هم برخی از دلایلی همچون نوع برند شرکت تولید کننده نیز در برآورد قیمت دخیل است.

نحوه خرید سنسور های نامور AECO

اگر می خواهید به خرید سنسور های نامور AECO بپردازید بهتر است بدانید یکی از ویژگی هایی که باعث شده این نوع محصول در میان افراد مورد استقبال قرار گیرد این است که با توجه به اینکه سنسور القایی برای برقراری ارتباط و برخورد مستقیم با اجسام فلزی نیازی وجود ندارد گاهی اوقات دسترسی به بعضی چیزها مشکلاتی را به همراه دارد و یا حتی ممکن است گرد و خاک زیادی موجود باشد لذا استفاده از سنسور القایی به افراد بسیار کمک می کند.

چرا به این سنسور های ضد انفجار می گویند؟

سنسور های ضد انفجار AECO یا سنسور نامور در واقع گونه ویژه ‌ای از سنسور های القایی می باشند که در واقع این نوع از سنسور با توجه به محدودیتی که همواره در ولتاژ و جریان برقرار است در فضا هایی که ممکن است انفجار و یا آتش سوزی اتفاق افتاد به کار گرفته می شود.

 همین دلیل معمولاً سنسور نامور را تحت عنوان سنسور ضد انفجار نیز می شناسند. این مسئله باعث شده تا از سنسور های ضد انفجار یا نامور در شرایط گوناگون استفاده شود.

سخن پایانی

 در سنسور القایی شیلد یا سر تخت تنها اجسام فلزی که رو به ‌روی آن واقع می شوند قابلیت شناسایی را دارند‌ لازم به ذکر است که فاصله حساسیت این نوع سنسور در مقایسه با سایر سنسور های غیر شیلد کمتر می باشد. 

در حقیقت سنسور های غیر شیلد افزون بر مقابل آن دسته از فلزاتی که در مجاورت آن واقع شوند را نیز شناسایی می ‌کند، اگرچه یکی از نکات مهم این است که شناسایی اجسام در تمام جوانب سنسور انجام نمی ‌شود و به طور معمول در نقاطی که رو به روی یکدیگر هستند فرآیند مشاهده صورت می ‌گیرد.