خرید کنترل سطح دیافراگمی AECO

شما می توانید برای خرید هر کدام از کنترل سطح دیافراگمی AECO زیر با متخصصین ما در مزینان صنعت تماس گرفته و با استعلام قیمت آن ها، اقدام به خرید کنید.

کنترل سطح دیافراگمی AECO

توجه داشته باشید که ابزار آلات زیرساختی مهندسی همچون شیرآلات به طور تقریبی ممکن است در هر سیستم مکانیکی پیچیده موجود باشند. در حقیقت این گونه از ابزار های مکانیکی الکترومکانیکی به دنبال تنظیم جریان سیال هستند و معمولاً دارای انواع بی نظیری بوده که همواره در دسترس همگان قرار می گیرند. از جمله انواع پر کاربرد شیر دیافراگمی می باشد که ما در ادامه درباره کنترل سطح دیافراگمی AECO برایتان صحبت می کنیم.

کنترل سطح دیافراگمی

کنترل سطح دیافراگمی به عنوان یک ولو دو جهته برای قطع و وصل نمودن جریان به کار گرفته می شود. به طور کلی شیر دیافراگمی به منظور کنترل نمودن جریانات سیار با استفاده از تنظیم نمودن محفظه ورود و خروج جریان مورد استفاده قرار می ‌گیرد. در چنین وضعیتی میزان سرعت سیال خیلی راحت تحت کنترل واقع می شود تا جایی که دلیل نامگذاری این نوع ولو بدین خاطر است که معمولاً در آنان از غشای منعطف و بسیار نازک جهت کنترل باز و بسته شدن شیر به کار گرفته می شود. لازم به ذکر است که می توانید آنان را از طریق برخی فلزات همچون فولادهای ضد زنگ مواد یکبار مصرف و یا پلاستیک تولید نمایید.

کارکرد کنترل سطح دیافراگمی AECO

کنترل سطح دیافراگمی AECO همچون پینچ ولو ها هست با این تفاوت که معمولاً در آنها از کمپرسورهای خطی استفاده می‌کنند که دیافراگم نازک را به سمت برخورد با بدنه شیر پیش می راند. این نوع ولو به خوبی می تواند فشار های متغیر و گسسته را میسر سازد همچنین قادر است تا به شکل خودکار یا دستی فعال گردد. شیر دیافراگمی عموماً ضد نشت و بسیار پاکیزه می باشد در حقیقت از طریق محافظت آسان و استفاده ایمن تاثیرگذار می باشند. این محصولات AECO جهت کارایی در میزان دمای متوسط و فشار که به منظور قطع یا وصل جریان به کار گرفته شود یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود.

انواع کنترل سطح دیافراگمی AECO

به طور معمول شیر دیافراگمی از نظر ساختار بسیار ساده می باشد. البته این محصول در نوع بهره برداری نیز ساده است در واقع یک محرک شیر در جایگاه باز خود از طریق دیافراگم به شیر برخورد می کند. زمانی که فرد قصد دارد که شیر بسته گردد محرک فشار داده می ‌شود و یا آن را می چرخانند در نتیجه غشا به سمت لبه جامد در بدنه شیر فشار وارد می ‌کند و در پایان منجر به بسته شدن شیر خواهد شد. بهتر است بدانید انواع کنترل سطح دیافراگمی AECO بدین شکل است که شیر دیافراگمی شامل تمام سوراخ پیچی و یا دیافراگم صاف می باشد، تا جایی که کارایی هر یک از آن‌ ها بسیار به یکدیگر شبیه است اما به لحاظ شکل بدنه کاربرد هر یک از آن ها و دیافراگم تمایزی وجود دارد.

مشخصات کنترل سطح دیافراگمی AECO

در حقیقت هیچ گونه دریچه استانداردی برای دیافراگم صنعت موجود نیست؛ بنابراین مشخص نمودن شیر مناسب برای برنامه افراد اندکی مشکل است. در این قسمت می خواهیم به مشخصات کنترل سطح دیافراگمی AECO بپردازیم. یکی از مشخصه‌ های اصلی اندازه شیر می باشد. در واقع این نوع شیر معمولاً در عملکرد کنترلی مورد استفاده قرار می گیرد لذا اندازه آن تاثیر بسزایی در سیال دارد. به منظور تعیین نمودن سایز در سطح ولو خود پیش از همه باید میزان مورد نیاز سیال روندی را با استفاده از سیستم مشخص نمایید. به عبارت دیگر باید به درک نحوه ی جریان سیال، میزان جریان مناسب، ویسکوزیته و وزن ایده آل دست یابید.

کاربرد کنترل سطح دیافراگمی AECO

به طور کلی به صورت گسترده از شیر دیافراگمی در صنایع گوناگون استفاده می کنند؛ چرا که این محصول بسیار موثر و مقرون به صرفه می باشد. همچنین نحوه به کارگیری آن نیز آسان است. در حقیقت مجموعه صنعت هایی که از این محصول استفاده می‌ کنند روز به روز در حال افزایش می باشد. در واقع از جمله صنایع بسیار رایج که همواره به دنبال استفاده و کاربرد کنترل سطح دیافراگمی AECO است شامل موارد زیر می باشد:

 

  • تولید انواع مواد شیمیایی
  • خدمات مربوط به خلا
  • کارخانجات فرآوری مواد غذایی، شیمیایی
  • کارخانجات تصفیه آب
  • کارخانجات آبمیوه و کنسانتره
  • صنایع مربوط به برق
  • سیستم تولید دارو
کنترل سطح دیافراگمی AECO

قیمت کنترل سطح دیافراگمی AECO

توجه داشته باشید که شیر دیافراگمی به صورت مستقیم به لحاظ ساختار مشابه با ولو ها با دیواره میانی می باشد. به هر حال نشیمنگاه معینی ندارد اما دارای مسیر مستقیم می باشد. در واقع غشای این نوع شیر بسیار منعطف بوده و با توجه به اینکه تا پایین شیر حرکت داشته باشند باید مسیر طولانی تری را حرکت کنند. در حقیقت توجه به چنین مسائلی تا حد زیادی در قیمت کنترل سطح دیافراگمی AECO تاثیر گذار است همچنین مسائلی همچون کیفیت محصول و دیگر مولفه ها ممکن است تا حد زیادی در قیمت نهایی موثر واقع شود.

خرید کنترل سطح دیافراگمی AECO

به هنگام خرید کنترل سطح دیافراگمی AECO بهتر است یکسری از مسائل را مد نظر قرار دهید؛ به عنوان مثال باید بدانید شیر های دیافراگمی ویژه قادر هستند تا در شرایط نیمه‌ باز واقع شوند در چنین وضعیتی غشا تا حدی مشخص به حالت بسته می باشد و اجازه خواهد داد تا جریان از داخل ولو به راه خود ادامه دهد. هر چقدر میزان اطلاعات شما نسبت به موضوع سطح کنترل دیافراگمی بیشتر باشد در نتیجه در انتخاب محصول خود دقت و توجه بیشتری را به کار می برید.

سخن پایانی

به خاطر داشته باشید که حتماً باید چگونگی اتصال شیر به سیستم را مشخص نمایید. این اتصال قادر است با استفاده از رزوه های بسیار ساده اتصال هایی که از طریق جوش به هم پیوند خورده اند و شیوه های دیگر آب بندی شوند. طی مراحل بعدی به دنبال تعیین نمودن جنس مواد سازنده شیر باشید تا سیال فرایندی بر کارایی شیر تاثیر منفی از خود بر جای نگذارد. در نهایت هر خاصیت اضافی همچون شاخصه‌ های موقعیت ابزار دقیق و سایر اقدامات ایمنی که به شیر امکان خواهد داد بهترین فعالیت را برای پروژه برقرار سازد مشخص نمایید.