خرید کانکتور AECO

اگر قصد خرید کانکتور AECO را دارید ابتدا باید مشخص کنید که برای استفاده در چه کاری و یا چه نوع مداری می خواهید از آنها استفاده کنید و سپس بر حسب نیاز خود اقدام به خرید کنید چون کانکتور ها در انواع مختلف با کاربرد های مختلف وجود دارد. شما می توانید برای خرید هر کدام از کانکتور AECO زیر با متخصصین ما در مزینان صنعت تماس گرفته و با استعلام قیمت آن ها، اقدام به خرید کنید.

برق صنعتی کانکتور CAC 48L

کانکتور مدلCOC000051

کانکتور مدلCOC000032

کانکتور مدلCOC000029

کانکتور مدلCOC000027

کانکتور مدلCOC000026

کانکتور مدلCOC000021

کانکتور مدلCOC000019

کانکتور مدلCOC000011

کانکتور مدلCOC000006

کانکتور مدلCOC000003

کانکتور مدلCOC000001

کانکتور AECO

کانکتور ها قطعاتی می باشند که بیشتر برای اتصالات برقی مورد استفاده  قرار می گیرند و در بخش های مختلف از یک مدار برقی از آنها استفاده می شود. خود واژه کانکتور به معنی اتصال می باشد که در لغت به اتصال دهنده نیز ترجمه می شود.  

از این محصولات AECO در بخش هایی استفاده می شود که قطعی برق دارد و یا تمایل داریم که بعدا در صورت خرابی یک بخش بتوانیم آن را تعویض کنیم مورد استفاده قرار می گیرد.کانکتور ها دارای نر و ماده هستند که این جدا سازی نر مادگی ان ها بر اساس عملکرد ان ها می باشد.

کانکتور AECO  که به آن ها در اصطلاح ترمینال های برقی نیز گفته می شود  برای اتصالات در مدار های برقی مورد استفاده قرار می گیرند . از کانکتور ها بیشتر در جاهایی مورد استفاده قرار میگیرد که قطعی جریان برق زیاد است و افراد نسبت به تعویض یک بخش خراب شده تمایل دارند. از انواع کانکتور ها می توانیم به ورودی های مربوط به تغذیه برق ،  اتصالات مربوط به قطعات جانبی و یا برد هایی که بعدها به تعویض نیاز پیدا خواهند کرد اشاره کرد.

کانکتور

کنتاکتور خارج از هرگونه برند تولیدی به دستگاه هایی گفته میشود که  برای اتصالات برق مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده بیشتر ان ها در مناطقی می باشد که قطعی برق زیاد است . کانکتور ها کاربرد های بسیار زیادی دارد و در شغل های مختلف اعم از پزشکی ، شغل های مربوط به نفت و گاز ، خودرو و … کاربرد های بسیار زیادی دارد و مورد استفاده قرار می گیرد.جالب است بدانید که این وسیله مانند موجودات زنده دارای نر و ماده هستند که کانکتور نر به کانکتوری گفته می شود.

 در قسمت کانکتور مادگی قرار می گیرد و کانگتور مادگی به کانکتوری گفته می شود بر روی قسمت برد لحیم شده است. بیشتر کانکتور ها در یک جهت قابل اتصال هستند .و این توانایی را ندارند که شما در هر جهتی که دلخواه شما است کانکتور نر را به ماده وصل کنید بلکه باید در هنگام  اتصال به علامت هایی که در جهت اتصال بر روی آنها حک شده است توجه کنید.

انواع کانکتور AECO

در زمینه انواع کانکتور AECO نمی توان به طور خلاصه صحبت کرد چون تنوع در این زمینه بسیار گسترده می باشد و انواع کانکتور با ویژگی ها و طرح های مختلف در بازار وجود دارد که هر کدام از یک ویژگی برخوردار هستند و تنوع ان ها در طرح مدل و رنگ بسیار گوناگون می باشد. 

برای  انتخاب نوع کانکتور مناسب باید تعیین کنید که جهت اتصال چه نوع مدار و چه نوع وسیله ای می خواهید از کانکتور استفاده کنید. چون کانکتور ها بالغ بر صد مدل می باشند و هر کدام برای کاری طراحی شده اند. از انواع کانکتور می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

  • کانکتور های لایتینگ
  • کانکتور های شاسی نفوذ
  • کانکتور های لبه

 

کانکتور AECO

مشخصات کانکتور AECO

مشخصات کانکتور AECO بستگی به مدل و طرح ان دارد به طور مثال از کانکتور برای اتصالات پورت های کامپیوتری اگر بخواهید استفاده کنید از یک مشخصاتی برخوردار است و اگر بخواید رای اتصالات تلویزیون استفاده کنید مشخصات آن فرق می کند به همین دلیل نمی توان ویژگی مشخص شده ای  را برای آنها تعریف کرد بلکه بسته به نوع و طرحی که دارند ویژگی  آن ها مشخص می شود.

کاربرد کانکتور AECO

همانگونه که در متن بالا به ان اشاره نمودیم کانکتور به معنی وصل کننده است و برای برقراری ارتباط بین یک مدار الکتریکی از آن استفاده می شود  که از مهم ترین کاربرد کانکتور AECO نیز به همین مورد می توانیم اشاره کنیم. کانکتور ها بیشتر برای جاهایی کاربرد دارد که اتصالات و یا قطعی برق در آنجا بسیار زیاد می باشد. 

همچنین از کانکتور ها برای محل هایی که احتمال خرابی  در آنها بسیار زیاد می باشد استفاده می شود تا در صورت خرابی بتوان آنها به راحتی تعویض کرد و کانکتور دیگری را جایگزین آن نمود. کانکتور ها با تمام کاربردهایی که دارند در یک سمت و یک جهت قابلیت اتصال دارند و نمی شود در هر جهتی ان ها را نصب کرد بلکه باید در جهت مشخص شده که بر روی آنها حک می شود آنها را نصب کرد و مورد استفاده قرار داد.

با توجه به کار بدی که کانکتور ها در مدار های الکتریکی ندارند انواع مختلفی از آنها وجود دارد و برای موارد بسیار زیادی می شود از آنها استفاده کرد.

قیمت کانکتور AECO

قیمت کانکتور AECO بستگی به مدل آن دارد و اینکه شما آیا بخواهید از نمایندگی ان ها را خریداری نید و یا از مغازه های عادی . به طور معمول کانکتور هایی که به وسیله نمایندگی ها به فروش می رسند از قیمت پایین تری برخوردار هستند و قیمت مناسب تری دارند اما نکه مهم این است که کانکتور ها قیمت بسیار بالایی دارند و قیمت ان ها در نمایندگی با مغازه های ابزار فروشی برقی چندان تفاوت ندارد.

سخن پایانی

 کانکتور به معنی اتصال دهنده در جریانات برق می باشد و با وجود اینکه در بسیار از مناطق قطع و وصل شدن جریان برق به شدت شایع می باشد استفاده از این کانکتور ها به عنوان یک راه حل می باشد. کانکتور ها دارای نر و ماده هستند و به همین علت باید در جهت اتصالات خود نصب شوند و در هر جهتی قابلیت نصب ندارند. کانکتور از مدل ها و انواع مختلفی می باشد که هر کدام از آنها کاربرد خاصی دارد که مهمترین کاربرد آن ها اتصال دهنده بودن آنها می باشد.