خرید رفلکتور AECO


اگر قصد خرید رفلکتور AECO را دارید ابتدا باید مشخص کنید که برای استفاده در چه کاری و یا چه نوع مداری می خواهید از آنها استفاده کنید و سپس بر حسب نیاز خود اقدام به خرید کنید چون کانکتور ها در انواع مختلف با کاربرد های مختلف وجود دارد. شما می توانید برای خرید هر کدام از رفلکتور AECO زیر با متخصصین ما در مزینان صنعت تماس گرفته و با استعلام قیمت آن ها، اقدام به خرید کنید.

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000090

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000110

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000109

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000106

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000105

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000102

سنسور نامور ضد انفجار مدلSIA000101

سنسور نامور ضد انفجار مدلSIA000096

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000095

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000089

سنسور نامور ضد انفجار مدلSIA000086

سنسور نامور ضد انفجار مدلSIA000082

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000081

سنسور نامور ضد انفجار مدل SIA000078

سنسور نامور ضد انفجار مدل: SIA000077

ضد انفجارمدل SIA000085

ضد انفجار مدلSIV000024

ضد انفجار مدلSIV000023

رفلکتور AECO

باز تابش گر یا رفلکتور AECO در عکس برداری و فیلم‌ برداری یک صفحهٔ منعکس‌ نموده (یا اختصاص‌ داده شدهٔ) نور می باشد که عموما آن را در جهت سایهٔ سوژه جای می‌ دهند تا توانایی داشته باشد با بازتابش نمودن نور در جهت سایه، آن جا را روشن  نماید. استفاده  دیگر باز تابش گر این می باشد که توانایی دارد،  با پراکنده‌ تر نمودن آن، از تابش بی واسطه «نور» به سوژه  پیشگیری نمود و نور را ابتدا به بازتابش گر تاباند و بعد از آن  «نور» نرم و منظم شده را به جهت سوژه هدایت نمود.

  این محصولات AECO یکی از تجهیز های عکس برداری می باشد که مشتمل بر دو بخش متفاوت است، در بیشتر مورد ها رفلکتور به منظور مقوی سازی نور در یک جهت معین شده  بکار برده می ­شود. رفلکتورها یک چارچوب  یا قالب دارند به منظور این که در زاویه تعیین شده نگه داشته گردند و علاوه بر آن  جهت نور مقوی  گشته  را توانایی دارد کنترل نماید. رفلکتورها کاربرد ­های فراوانی را دارا هستند به این معنا  که ما  توانایی داریم  نورهای خود ساخته ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏(استودیویی) و نورهای طبیعی را  توسط رفلکتور کنترل نماییم، تا به نور منظم تر و مناسب تر  دست یابیم. از آن جایی که نور باز تابش گر رفلکتور قابل هدایت می باشد.

  گزینه­ های زیادتری به منظور عکسبرداری در مکان باز می ­دهد، در وضعیتی که بی  رفلکتور بایستی فقط به زاویه تابش نور خورشید  کفایت نمود. توسط  رفلکتور AECO می شود زاویه سایه­ ها را  عوض نمود و تا اندازه ای بر روی کنترل است عکس  با تاثیر بود ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏(در استودیو رفلکتور بیشتر به ازای نور فرعی بکار برده می­ شود و در وضعیتی هم می  شود نور اصلی را مقوی ساخت).

رفلکتور چیست؟

 رفلکتور AECO یکی از وسیله های مورد استفاده به منظور نورپردازی در عکس برداری و فیلم‌برداری می باشد. رفلکتور مثل فلاش دوربین، مسئولیتی در درست نمودن نور را دارا نیست،  وای با هدایت و منظم نور در رنگ و سمت دلخواه، می شود محیطی خوبی به منظور عکسبرداری و فیلم‌برداری  پرتره، طبیعت بی‌ حیات،  کلوزآپ و عکس برداری صنعتی به وجود آورد. تعجب آور است  که رفلکتور AECO توانایی دارد به میزانی لنز و دوربین، روی خوب بودن پروژه،  موثر باشد.

انواع رفلکتور AECO

 رفلکتورها رنگ‌های مختلفی را دارا است، نقره‌ای، طلایی، سفید، مشکی و شفاف، که هر یک موثر بودن  متنوعی روی کیفیت فیلم یا عکس  دارند. از هر یک از این رفلکتورها توانایی دارید در وضعیت متنوعی بکار ببرید. اگر تازه‌ عمل و آماتور می باشید،  حتما از رفلکتور نقره‌ای  بکار ببرید.

 به منظور عکسبرداری در محیط های پرنور مثل:  ساحل یا محیط های باز شهری که هوا آفتابی می باشد،  از رفلکتور طلایی  بکار ببرید تا پوست سوژه را شاد تر  نمایان کنید. اگر در استودیو عکس برداری می نمایید، حتما از رفلکتور مشکی  بکار ببرید.

  این مدل رفلکتور به صورت  کامل نور را  مجذوب می سازد و به منظور عکس برداری از زیورآلات یا پورتره‌های استودیویی  خوب می باشد. به منظور عکس برداری از سوژه در محیطی  باز و آفتابی هم از رفلکتور شفاف  بکار ببرید تا فراوانی نور و سایه را کنترل  نمایید.

مشخصات رفلکتور AECO

 رفلکتور های پنج کاره حاوی رنگ های طلایی,نقره ای,سفید,مشکی و شفاف می باشند. رنگ طلایی و نقره ای که بیان شد،  ولی رنگ مشکی زیادتر  به ازای سایه بان  بکار برده می شود رنگ دیفیوز به منظور نرم نمودن نور و سفید برای زیباتر  نرم نمودن نور بکار برده می شود. رفلکتور در اصل یک مجموعه ای از آینه ها می باشند. یک آینه ی تنها نور را به همان زاویه ای که آینه را مشاهده می کنید، نمایان می سازد.

 اگر با نور در 90 درجه به آینه دست یافتید،  آن را به شما نمایان می سازد، ولی اگر زاویه خاموش باشد، نور در جهت دیگری جای می گیرد و شما آن را  مشاهده نمی کنید. ولی اگر شما دو آینه را در دست داشته و یک زاویه 90 درجه میان آن ها  به وجود بیاورید (طرح را  مشاهده می کنید)، بی  دقت به اینکه زاویه ای که نور را در آن جای می دهید، اکثرا نمایان کننده همان  سمت می باشد.

رفلکتور AECO

کاربرد رفلکتور AECO

 رفلکتور AECO را می شود به ازای نور اصلی بکار برد. در وضعیتی که با نور با شدت روز اجبار به عکس برداری گشتید. می ­ شود سوژه را پشت به نور جای دهید و با  بکار بردن یک رفلکتور نور را به جهت سوژه بازتابش کنید و با عوض نمودن زاویه رفلکتور و عوض کردن  فاصله با سوژه می­ شود مقدار  و شدید بودن نور بازتابش شده را کنترل  نمایید و به نور مورد هدف خود دسترسی یابید.

 در چنین مورد های که از رفلکتور AECO به ازای نور اصلی بکار می برید، حتما به یاد داشته باشید که حتی مقدار رفلکتور را زیاد تر  از زاویه دوربین جای  دهید تا سایه­ های فرعی  به وجود بیاورید، در چنین وضعیتی پایین نگه داری آن به سوژه شما وضعیت ترس آور می ­دهد که اصلا  خوب نمی باشد.

از ابزار های خیلی  کاربردی که هم در آتلیه ها و هم در عکس برداری در محیط باز و هم در صنعت فیلم برداری و به ویژه در عکس برداری مدلینگ بار برده می شود رفلکتور است.

 عموما استفاده  رفلکتور به این نوع می باشد که این ابزار  سبب می گردد که نور به طور بی واسطه به سوژه تابانده نشود،  به این صورت که منبع نور ( کیت فلاش چتری ، نور به جا یا نور مکان مثل:  نور خورشید یا ماه ) به رفلکتور تابیده می گردد و نور منعکس  گشته از رفلکتور به سوژه تابیده می گردد.

قیمت رفلکتور AECO

 عکس بردار های ماهر با تاکید خرید رفلکتور را به عکس بردار های تازه عمل  توصیه می کنند. اگر علاقه به عکس برداری می باشید،  همین امروز به منظور خرید رفلکتور AECO اقدام نمایید. از آن جا که قیمت رفلکتور AECO در برابر دیگر تجهیز های نورپردازی خیلی ارزان می باشد با خرید آن تعرفه فراوانی استفاده نخواهید نمود،  ولی در این حالت چیزهایی را  کسب می کنید که شاید فکرش را هم ننمایید.